Izvješća o poslovanju

Godišnji financijski izvještaji KBC-a Rijeka za 2025.zip (objavljeno 6. 2. 2026.)
Rebalans I Financijskog plana KBC-a Rijeka za 2025. s tehničkim rebalansom (objavljeno 31. 12. 2025.)
Izvršenje Financijskog plana 1-6.2025. (objavljeno 14. 7. 2025.)
Godišnji financijski izvještaji KBC-a Rijeka za 2024.zip (objavljeno 5. 2. 2025.)
Rebalans I. KBC-a Rijeka za 2024. s prenamjenama i tehničkim rebalansom
8.1.Izvještaj o izvršenju FP KBC RIJEKA 1-12_2025 _opci i posebni dio (objavljeno 3. 3. 2026.)
8.0. Izvršenje Financijskog plana KBC Rijeka za 1-12.2025. (objavljeno 3. 3. 2026.)
Izvještaj o izvršenju financijskog plana KBC-a Rijeka za 2024. godinu (objavljeno 31. 3. 2025.)
Izvještaj o izvršenju financijskog plana KBC-a Rijeka 1-6_2024
Izvršenje financijskog plana za 2023. – opći i posebni dio
Izvršenje financijskog plana KBC-a Rijeka 1-6 2023
Rebalans II KBC-a Rijaka za 2023. s prenamjenama i tehničkim rebalansom
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdoblje 2026.-2028. (objavljeno 31. 12. 2025.)
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdoblje 2025.-2027.
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdoblje 2024.-2026.
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdbolje 2023.-2025
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdbolje 2022.-2024.
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdbolje 2021.-2023.
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdbolje 2020.-2022.
Financijski plan KBC-a Rijeka za razdoblje 2019.-2021.
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2023.zip
Godišnji financijski izvještaji KBC-a Rijeka za 2022.zip
Godišnji financijski izvještaji KBC-a Rijeka za 2021.zip
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2020.zip
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2019.zip
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2018.zip
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2017.zip
Godišnji financijski izvještaj KBC-a Rijeka za 2016.
Obrazloženje izvršenja financijskog plana za 2022. godinu